İletişim: 0452 424 24 00 | E-mail: info@harbitur.com

Metur Grup  Turizm Taş.Danş.İnş.Ltd.Şti şirket bünyesinde kurulan Harbi Turizm Seyahat Acentası faaliyetine 2014 yılında başlamıştır. Öncesinde profesyonel olarak birçok turizm işletmesinde çalışan ekibimiz, yenilikçi, dinamik, hedeflerine bağlı bir takım ruhu anlayışında ve sektörün en büyük açığı olan misafir memnuniyetini kendilerine ilke edinmiş yapıdadır.

Misafirlerimizin beklentilerini karşılayacak bir şekilde, takım ruhu anlayışıyla ve bütün teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve aynı zamanda Türk Turizmi’ne artı değer katmak misyonunu önemseyen bir kurumdur.

Şirket Bilgileri 

HARBİ TURİZM

Ticaret Ünvanı          :  Metur Grup Turizm taş.Danş.inş.Ltd.Şti

Şirket Telefonu         :  0452 424 24 00

Şirketin Web Adresi   :  www.harbitur.com

Şirketin mail  Adresi           :  info@harbitur.com

Faaliyet Konusu         : Turizm , İnşaat, Taşımacılık , Ticaret

 

ACENTA BİLGİLERİ : HARBİ TURİZM SEYAHAT ACENTASI

TURSAB Acenta Belge No : 8098

Acenta Grubu : A

Konum : FATSA/ORDU

 

Vizyonumuz

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Misyonumuz

Sektörün kalitesini artırmak için var gücüyle çalışan uzman ve dinamik kadromuz, misafirlerimizin en iyi hizmeti en uygun fiyata alabilmesi ve satış sonrası memnuniyetin sağlanmasını amaç edinmiştir. Misafirlerle samimi ilişkiler kuran çağdaş, araştıran, üreten ve ülkenin turistik varlıklarını en iyi şekilde tanıtan bir seyahat acentası olacaktır.